kadraKadra

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani opiekunowie, zarówno pedagodzy jak i fizjoterapeuci, posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi.

Dzieci, które trafią do naszego żłobka będą miały zapewnioną bezpłatną opiekę terapeutyczną prowadzoną przez wyspecjalizowany zespół:

  • lekarz specjalista rehabilitacji medycznej,
  • terapeuci metody NDB Bobath i PNF,
  • terapeuta metody SI,
  • neurologopeda,
  • psycholog dziecięcy

Już od lat rodzice darzą nas zaufaniem, bo nasza kadra to profesjonaliści, którzy z uśmiechem i niesamowitą wrażliwością na drugiego człowieka, są gotowi każdego dnia stawiać czoła kolejnym wyzwaniom, wsłuchując się w potrzeby najmłodszych.

grupygrupy

W naszym żłobku dzieci podzielone są na dwie grupy : ŚWIETLIKI (mniejsze dzieci) i SŁONECZKA (starszaki). Dla każdej z sal, w której przebywają dzieci, jest przypisany kolor przewodni, co ułatwia również komunikację w naszej placówce.

sale zabaw

sale zabawNasz żłobek został stworzony z myślą o dostosowaniu przestrzeni do potrzeb najmłodszych oraz dzieci z niepełnosprawnością.

idea

Inspiracją do powstania naszego żłobka były... DZIECI.

Pomysł na otworzenie placówki, która zapewniałaby opiekę małym pacjentom przychodni rehabilitacyjnej, powstał już kilka lat temu. Obserwując rodziców z jakim poświęceniem przyprowadzają swoje pociechy na zajęcia rehabilitacyjne/logopedyczne/psychologiczne, niejednokrotnie rezygnując z pracy zawodowej, powstał pomysł, aby zapewnić dzieciom dzienną opiekę połączoną z różnymi niezbędnymi działaniami rehabilitacyjnymi, co odciąży rodziców i ułatwi im powrót do normalnego życia oraz umożliwi podjęcie pracy zawodowej. Nasz projekt zakładał pomoc dzieciom z wadami rozwojowymi, jak i tym zdrowym. Dzięki podjętemu przez nas wysiłkowi powstało jedyne w swoim rodzaju miejsce, z którego jesteśmy naprawdę dumni.